Pomóżmy razem KUBIE w niedzielę 9 grudnia !!!

Pamiętacie go z boiska, pamiętacie go ze szkoły! Wspaniały wojownik, przyjaciel, oddany i sumienny zawodnik. Taki właśnie jest nasz przyjaciel KUBA CHOLEWCZYŃSKI.Niestety w ostatnim czasie dopadła go straszna choroba i potrzebuje naszej pomocy! Przyjaciele klubu, rodzice i osoby dobrego serca włączyły się w akcję POMOCY DLA KUBY. Efektem ich działań są organizowane przez CWZS ZAWISZA Bydgoszcz wraz z całą rzeszą ludzi dobrego serca "LICYTACJE DLA KUBY". Odbędą się one 9.12.2018r w godzinach 10:00 -15:00 na obiektach Zawisza Bydgoszcz-HALA TENISOWA na imprezie "MIKOŁAJKI Z ZAWISZĄ". Znajdziecie tam miejsce do zabawy, stoiska z gadżetami oraz będziecie mogli wylicytować gadżety, vouchery, koszulki reprezentacji Polski i wiele innych(poniżej możecie pobrać listę z przedmiotami licytacji). MOC, ENERGIA, WITAMINY - KUBĘ W SERDUCHU ZAWSZE NOSIMY! Przyjdź - baw się - POMAGAJ!