Wygrywamy w turnieju Metropolia !!!

We wtorek 19 czerwca na boiskach CWZS Zawisza rozegrany został turniej piłkarski METROPOLIA 2018 O PUCHAR STOWARZYSZENIA METROPOLIA BYDGOSZCZ.

W turnieju promującym przyszłoroczne Mistrzostwa Świata do lat 20 w piłce nożnej weźmie udział 14 drużyn z gmin, które przystąpiły do porozumienia Metropolia Bydgoszcz (Bydgoszcz wystawiła dwie drużyny). Każda z Gmin wystawiła swoją reprezentację – drużynę delegowaną bezpośrednio przez daną gminę.

W turnieju brało udział 14 zespołów podzielonych na 4 grupy. Zwycięzcy grup Bydgoszcz I, Bydgoszcz II, Gm.Sicienko, Gm.Białe Błota, zagrały półfinały. Do finału awansowały obydwa zespoły z Bydgoszczy, gdzie Bydgoszcz I okazała się lepsza od zespołu Bydgoszcz II.

Zwycięzcom turnieju oraz wszystkim drużynom gratulujemy !!! Pięknie kończymy turniejowe zmagania sezonu 2017/2018 z  1 miejscem brawo chłopaki !!!