Nasi w Kadrze KPZPN w turnieju finałowym o Mistrzostwo Polski

Kadra rocznika 2006 po dwóch meczach turnieju finałowego Pucharu im. K. Górskiego

Reprezentacja K-PZPN rocznika 2006 rozegrała już dwa mecze podczas turnieju finałowego Pucharu im. Kazimierza Górskiego, który odbywa się na terenie Podlaskiego ZPN. W pierwszym spotkaniu rozegranym w poniedziałek podopieczni trenera Damiana Ejankowskiego ulegli Wielkopolskiemu ZPN 2:7 (bramki dla K-PZPN: Jarema Zieniewicz, Bartłomiej Wandachowicz). W znacznie lepszych nastrojach nasi reprezentanci zakończyli wtorkowy mecz z Łódzkim ZPN, w którym zwyciężyli 2:1 po golach Jaremy Zieniewicza i Kacpra Bogusiewicza. Kolejny i zarazem decydujący o dalszych losach mecz reprezentacja K-PZPN rozegra w czwartek (27.06), a jej rywalem będzie Małopolski ZPN.

W Kadrze KPZPN znalazło się 5 naszych zawodników ; Sz.Hodur, M.Sitek, J.Zieniewicz, K.Bączkowski-Gamoń, Sz.Paradowski ... Trzymamy kciuki panowie

Przebieg turnieju, w tym transmisje na żywo śledzić można na stronie internetowej Podlaskiego ZPN -http://podlaskizpn.org/